kancelaria magdalena górna

Prawo rodzinne

  1. Home
  2. Prawo rodzinne

Prawo rodzinne

prawo rodzinne

Kompleksowe wsparcie w sprawach rozwodowych,
z adwokatem raźniej

Jako adwokat zajmujący się sprawami z zakresu prawa rodzinnego, zdaję sobie sprawę jak bardzo delikatną są one kwestią, bowiem wiążą się ze sferą emocjonalną człowieka. To dlatego tak istotne jest, aby sprawami klienta zajął się profesjonalista mający fachowe spojrzenie z dystansu. Wychodząc naprzeciw potrzebom klienta zapewniam kompleksowe wsparcie dokładając starań, aby czuł się on zawsze komfortowo. Wygranie sprawy w znacznej mierze zależy od dobrej współpracy na linii pełnomocnik - Klient i taką staram się zawsze utrzymać.

Rozwody, unieważnienie małżeństwa, separacje

Jako Państwa adwokat oferuję opiekę prawną w zakresie spraw takich jak: rozwód, unieważnienie małżeństwa, separacja. Kancelaria Adwokacka Adwokat Magdalena Górna wspieram Klientów poczynając od negocjacji przedrozwodowych pomagając w pertraktacjach lub porozumieniu z małżonkiem, aż do prawomocnego zakończenia postępowania rozwodowego.

Alimenty

Jako państwa prawnik od rozwodów zajmuję się sprawami o alimenty w tym: o świadczenia alimentacyjne między byłymi małżonkami, o ustalenie alimentów na rzecz małoletnich dzieci, o podwyższenie alimentów, o obniżenie alimentów, o uchylenie obowiązku alimentacyjnego względem pełnoletnich dzieci, a także o alimenty od pełnoletnich dzieci na rzecz rodziców. Reprezentuję klientów w postępowaniu egzekucyjnym w powyższym zakresie.

Władza rodzicielska, kontakty z dzieckiem

Kancelaria adwokacka pomoże także Państwu w sprawach o przyznanie, pozbawienie, ograniczenie bądź zawieszenie władzy rodzicielskiej czy ustalenie kontaktów z dzieckiem. Klienci Kancelarii adwokackiej adwokata Magdaleny Górnej mogą liczyć także na profesjonalną pomoc w sprawach o ustalenie ojcostwa oraz o zaprzeczenie ojcostwa.

Podział majątku

Jako prawnik prowadzę sprawy o podział majątku wspólnego, o ustanowienie rozdzielności majątkowej i zarząd majątkiem wspólnym.

Opieka, kuratela

Moi klienci mogą liczyć na profesjonalną pomoc w zakresie opieki, którą ustanawia się dla małoletniego czy też osoby ubezwłasnowolnionej całkowicie oraz kurateli – w sytuacji konieczności sądowego ustanowienia ochrony osób lub praw majątkowych osób, które same nie mogą prowadzić swoich spraw.

Komfort klienta

Jako adwokat posiadaną wiedzę fachowę oraz doświadczenie zawodowe łączę ze zrozumieniem potrzeb Klienta, gdyż wiem, iż w sprawach rodzinnych (np. rozwód, władza rodzicielska, opieka nad dzieckiem) jest ono szczególnie ważne. Dzięki kompleksowym usługom adwokackim, miłej atmosferze oraz przyjaznemu wnętrzu mojej kancelarii sprawy te stają się mniej uciążliwym doświadczeniem. Kancelaria Adwokacka Adwokat Magdalena Górna z siedzibą w Łodzi posiada motto: Państwa problem – moje wyzwanie, zapraszam do kontaktu.

Kontakt
  • Ul. Andrzeja Struga 26 lok. 23, 90-513 Łódź
  • kontakt@adwokatgorna.pl
  • +48 604 245 859
Skontaktuj się ze mną już teraz