kancelaria magdalena górna

O kancelarii

  1. Home
  2. O kancelarii

O kancelarii

kancelaria magdalena górna

Z adwokatem bezpieczniej

Pracę w zawodzie prawnika rozpoczęłam w 2011 roku jako aplikant adwokacki po ukończeniu studiów prawniczych na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego. Odbyłam aplikację adwokacką przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Łodzi. Obecnie jestem adwokatem Łódzkiej Izby Adwokackiej. W dalszym ciągu doskonalę się zawodowo m. in. poprzez uczestnictwo w szkoleniach, gdyż prawo jest dziedziną wciąż zmieniającą się i celem prawidłowej reprezentacji Klientów należy ciągle zgłębiać jego literę.

Wsparcie i profesjonalizm kluczem do sukcesu

Celem, jaki przyświeca mi na co dzień w pracy adwokata jest profesjonalna pomoc klientom poprzez świadczenie kompleksowych usług prawnych na najwyższym poziomie merytorycznym przy wykorzystaniu specjalistycznej wiedzy z dziedziny prawa. Pracę moją cechują wysokie standardy etyczne, dbam także o przestrzeganie tajemnicy adwokackiej zapewniając bezpieczeństwo powierzonych informacji.

adwokat magdalena górna

Zindywidualizowane podejście do Klienta gwarancją skuteczności

Każdą sprawę, powierzoną przez Klienta rozpatruję indywidualnie. Wychodzę bowiem z założenia, iż nie ma dwóch identycznych spraw, a jedynie wnikliwa ich analiza i dostosowanie optymalnej metody działania zgodnie z oczekiwaniami Klienta dają gwarancję Państwa satysfakcji. W sposób przystępny, jasny i klarowny przedstawiam sposób prowadzenia sprawy. Bardzo istotna jest dla mnie współpraca z klientem, toteż na bieżąco informuję go o aktualnym stanie sprawy oraz udzielam potrzebnych informacji, służę radą oraz wsparciem.

Kompleksowa, rzetelna pomoc gwarancją procesu zakończonego sukcesem

Wykonywanie zawodu adwokata to dla mnie przede wszystkim możliwość wykorzystania nabytej wiedzy merytorycznej oraz doświadczenia w celu pomocy Klientom. Zaangażowanie oraz zindywidualizowane podejście do każdej z prowadzonych spraw w połączeniu z wiedzą oraz doświadczeniem to dla Państwa wygrana sprawa, dla mnie zaś satysfakcja zawodowa. Pracuję z werwą i pasją, wyznaję zasadę, iż na pierwszym miejscu jest człowiek, prawo zaś jest dla ludzi, nie na odwrót. Kancelaria Adwokacka Adwokat Magdalena Górna podejmuje zatem działania jak najpełniej odzwierciedlające ich potrzeby. Klienci są dla mnie partnerami, dbam o to, aby ich komfort pozostał niezachwiany. Stawiam na kompleksową i rzetelną pomoc, w relacjach z klientem kieruję się empatią i zrozumieniem.

adwokat magdalena górna
kancelaria magdalena górna

Komfort klienta

Jako Państwa pełnomocnik staram się służyć wsparciem nie tylko prawnym w często niełatwych realiach sal sądowych. Jako prawnik wyznaję zasadę, iż jest on po to, aby te ciężkie sytuacje jak najbardziej Państwu ułatwić. Zdając sobie sprawę, iż powierzenie swoich ważnych, z reguły trudnych i przykrych życiowych spraw jest sytuacją stresującą dbam o to, aby to Klientowi jak najbardziej ułatwić nie tylko poprzez moje „ludzkie” podejście ale i przyjazne oraz kojące wnętrze jakie posiada moja kancelaria adwokacka z siedzibą w Łodzi.

Zawsze warto dochodzić swoich praw, z każdej sytuacji jest jakieś wyjście

Cieszy mnie rosnąca świadomość prawna społeczeństwa oraz chęć wykorzystywania instrumentów danych przez prawo. Tworzy ono bowiem kompatybilny system wzajemnie dopełniających się norm i z jako takich warto czerpać w każdej dziedzinie życia. Jako prawnik w swojej pracy kieruję się zasadą, iż swoją pracę należy wykonywać solidnie. Adwokat z pasją może więcej. Z dynamizmem i zaangażowaniem staram się rozwiązać każdy problem, z którym trafiają do mnie klienci, gdyż wierzę, iż z każdej opresji jest wyjście.

adwokat magdalena górna

Szeroki wachlarz usług prawnych

Kancelaria Adwokacka Adwokat Magdalena Górna świadczy pomoc prawną zarówno przedsiębiorcom jak i podmiotom indywidualnym. Jako Państwa adwokat oferuję stałą współpracę (stałe doradztwo prawne, reprezentacja firmy przed sądem i innymi organami, dyżury w firmie Klienta), zajmuję się udzielaniem porad prawnych, sporządzaniem pism w postępowaniu przedsądowym, przygotowawczym, pism procesowych (np. pozwów, wniosków, wezwań do zapłaty,odpowiedzi na pozew, sprzeciwów od nakazów zapłaty) oraz reprezentacją Klienta przed sądem (rejonowym, okręgowy, Sądem Najwyższym, sądem administracyjnym, Naczelnym Sądem Administracyjnym) tak, aby pomóc Państwu zakończyć daną sprawę zgodnie z oczekiwaniami. Jako prawnik pomagam Państwu ustrzec się od błędów, które często mieć mogą bardzo dotkliwe konsekwencje, a wynikają z nieznajomości zawiłych przepisów prawnych. Jestem przekonana, iż aby w sposób profesjonalny reprezentować interesy klienta konieczna jest kompleksowa wiedza prawa, gdyż gałęzi prawa wzajemnie się uzupełniają. Kancelaria Adwokacka Adwokat Magdalena Górna oferuje usługi prawne z dziedzin takich jak: prawo cywilne, prawo rodzinne, prawo odszkodowawcze, prawo nieruchomości, prawo spadkowe, prawo ochrony danych osobowych, prawo ochrony zdrowia psychicznego, prawo pracy, prawo karne. Jeśli zaś dziedzina prawa, do której należy sprawa, z którą mają Państwo problem nie została wymieniona powyżej, zapraszam do kontaktu telefonicznego, gdyż praktyka zawodowa mojej łódzkiej kancelarii opiera się także na innych rodzajach spraw. Porozmawiamy oraz ustalimy dalsze kroki, jakie należy podjąć (więcej w zakładce ZAKRES USŁUG).

adwokat magdalena górna
kancelaria magdalena górna

Pomoc prawna na każdym etapie postępowania, od początku aż do prawomocnego zakończenia sprawy

Kancelaria Adwokacka adwokata Magdaleny Górnej świadczy pomoc prawną na każdym etapie postępowania – przedsądowym, sądowym oraz egzekucyjnym, kompleksowo zajmuje się powierzonymi sprawami od samego początku, aż do prawomocnego ich zakończenia. Towarzyszę i wspieram także na etapie negocjacji, Klientów reprezentuję także w postępowaniu mediacyjnym, gdyż niekiedy polubowne rozwiązanie sporu jest najkorzystniejszą droga załatwienia sprawy.

Nić porozumienia

Nić porozumienia w relacjach adwokat – klient stanowi część sukcesu, dlatego cenie sobie szybkie nawiązywanie kontaktów i prowadzenie spotkań w miłej, sprzyjającej pracy atmosferze. Ważna jest dla mnie kultura osobista, szacunek dla stron procesu i sądu oraz takt, które to pozwalają mi na umiejętne prowadzenie nawet najdelikatniejszych spraw (np. prawo rodzinne), a także spraw, w których należy zachować „zimną krew” i konsekwentnie, nieugięcie bronić Klienta (np. prawo karne). Kancelaria Adwokacka Adwokat Magdalena Górna zadba o Państwa sprawy w najdrobniejszych szczegółach. Jej motto brzmi: Państwa problem - nasze wyzwanie.

Non numeranda, sed ponderanda sunt argumenta.

Dowodów nie należy liczyć, lecz ważyć. Cyceron
Kontakt
  • Ul. Andrzeja Struga 26 lok. 23, 90-513 Łódź
  • kontakt@adwokatgorna.pl
  • +48 606 245 859
Skontaktuj się ze mną już teraz