kancelaria magdalena górna

PRAWNIK ROZWODY

  1. Home
  2. PRAWNIK ROZWODY

PRAWNIK ROZWODY

adwokat magdalena górna prawo cywilne

PROFESJONALNE WSPARCIE W TRUDNYM CZASIE

Kancelaria Adwokacka Adwokat Magdalena Górna oferuje Państwu kompleksowe usługi prawne w zakresie rozwodów. Jesteśmy świadomi, że rozwód może być jednym z najtrudniejszych momentów w życiu, dlatego naszym celem jest zapewnienie Klientom kancelarii profesjonalnego wsparcia i pomocy na każdym etapie tego procesu. Zatrudnienie doświadczonego prawnika specjalizującego się w sprawach rozwodowych jest kluczowym krokiem, który pomoże Państwu zrozumieć Wasze prawa, chronić Państwa interesy i osiągnąć satysfakcjonujące rozwiązania. Nasz adwokat od spraw rozwodowych posiada wiedzę i doświadczenie w obszarze prawa rodzinnego, jest skoncentrowany na zapewnieniu Państwu jak najlepszego przygotowania do procesu. Rozumiemy, że każda sprawa rozwodowa jest inna i wymaga indywidualnego podejścia. Kancelaria Adwokacka Adwokat Magdalena Górna jest gotowa do poświęcenia czasu oraz należytej uwagi Państwa przypadkowi zapewniając profesjonalne wsparcie i skuteczne doradztwo prawne. Jesteśmy tutaj, aby pomóc Klientom kancelarii przejść przez rozwód w sposób jak najmniej stresujący, zaznajomić Państwa z wszystkimi możliwymi rozwiązaniami, wybrać najlepsze oraz osiągnąć najbardziej korzystne rezultaty. Niezależnie od złożoności konkretnej sytuacji rozwodowej nasz prawnik rozwodowy będzie Państwa wspierał i chronił Wasze prawa w tym trudnym procesie. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług prawniczych w zakresie rozwodów. Skontaktujcie się Państwo z nami już dziś, aby umówić się na spotkanie i omówić Państwa indywidualną sytuację. Oferujemy szeroki zakres usług związanych z rozwodami.

Konsultacje prawne - rozpoczynamy od indywidualnych konsultacji, podczas których nasz prawnik od spraw rozwodowych wysłucha Państwa i udzieli rzetelnych porad dotyczących przysługujących praw oraz możliwości rozwiązania sprawy rozwodowej. Będziemy analizować Państwa przypadek z uwzględnieniem wszystkich istotnych czynników takich jak: orzeczenie rozwodu z winy małżonka lub bez orzekania o winie, władza rodzicielska, kontakty z dzieckiem, alimenty, podział majątku, gromadzenie dowodów na wykazanie państwa praw i inne kwestie powiązane z rozwodem. Przedstawimy wady i zalety płynące z poszczególnych rozwiązań, po czym doradzimy to najlepsze.

kancelaria magdalena górna prawo cywilne

Negocjacje i mediacje rodzinne

Kancelaria Adwokacka Adwokat Magdalena Górna będzie reprezentowała Państwa interesy podczas negocjacji i mediacji prowadzonych z drugą stroną. Jesteśmy zwolennikami pozasądowych rozwiązań konfliktów rodzinnych, dlatego oferujemy usługi w zakresie mediacji rodzinnych. Dążymy do osiągnięcia porozumienia, które jest korzystne dla Państwa i uwzględnia Wasze potrzeby. Będziemy starali się rozwiązać spory jeszcze na etapie przedsądowym, co często jest bardziej efektywne, szybsze i mniej kosztowne niż postępowanie sądowe. Mediacje są skutecznym sposobem na osiągnięcie porozumienia między stronami za pośrednictwem neutralnego mediatora. Nasza kancelaria posiada doświadczenie w pomocy w wypracowaniu zgodnego stanowiska.

Reprezentacja przed sądem

Jeśli negocjacje czy mediacje nie przyniosą oczekiwanych rezultatów, nasz adwokat rozwodowy będzie gotowy do reprezentowania Państwa przed sądem. Będziemy pełnić rolę rzecznika Państwa praw i dążyć do osiągnięcia sprawiedliwego rozstrzygnięcia, które uwzględnia Wasze interesy oraz dobro dzieci.

Opieka nad dziećmi

Jeśli mają Państwo z małżonkiem wspólne małoletnie dzieci, kwestie związane z opieką nad nimi są szczególnie istotne. Nasz adwokat od rozwodów pomoże Wam w negocjacjach dotyczących ustalenia opieki nad dziećmi oraz kwestii alimentów. Będziemy dążyć do osiągnięcia rozwiązania, które jest najlepsze dla dobra dzieci i uwzględni Państwa prawa rodzicielskie.

Podział majątku

W przypadku rozwodu często występuje konieczność podziału majątku wspólnego. Nasz adwokat pomoże w zidentyfikowaniu i wycenie majątku oraz w opracowaniu umów i dokumentów dotyczących jego podziału. Będziemy chronić Państwa prawa i interesy zapewniając tym samym, że podział majątku będzie w zgodzie z obowiązującymi przepisami prawnymi.

kancelaria magdalena górna prawo cywilne

Ochrona praw

Naszym priorytetem jest ochrona praw i interesów klientów kancelarii adwokackiej. Nasz adwokat do spraw rodzinnych i rozwodowych zapewni Państwu profesjonalne i rzetelne doradztwo prawne oraz reprezentację przed sądami lub innymi organami. Będziemy dbać o to, abyście otrzymali sprawiedliwe traktowanie w toku postępowania rozwodowego, a także czuwali nad tym, żeby Państwa prawa zostały należycie i w całości uwzględnione.

Wsparcie emocjonalne

Rozwód to trudny i emocjonalnie wymagający czas, dlatego też nasz adwokat od rozwodów nie tylko zapewni Państwu pomoc prawną, ale także wsparcie emocjonalne. Będziemy słuchać Państwa obaw i trosk pomagając przejść przez ten proces jak najłagodniej, adwokat będzie stanowił oparcie na sali sądowej czuwając, by pod wpływem emocji nie umknęła Państwu żadna istotna dla sprawy kwestia.

Umowy przedmałżeńskie

Jeśli zaś planujecie Państwo zawarcie małżeństwa lub chcecie uregulować kwestie majątkowe i finansowe przed małżeństwem, nasz adwokat pomoże w opracowaniu umowy przedmałżeńskiej. Będziemy dbać o to, aby umowa ta była kompleksowa i uwzględniała wszystkie istotne aspekty chroniąc Państwa interesy i zapewniając jasność co do podziału majątku w przypadku ewentualnego rozwodu.

Modyfikacje i egzekucja postanowień rozwodowych

Jeśli po zakończeniu procesu rozwodowego zachodzi potrzeba zmiany uregulowań dotyczących opieki nad dziećmi, alimentów lub innych kwestii nasz adwokat do spraw rodzinnych podejmie stosowne działania. Ponadto, jeśli druga strona nie przestrzega postanowień orzeczenia rozwodowego, nasz adwokat będzie podejmował działania w celu egzekucji tych postanowień i ochrony Państwa praw.

Wsparcie dla ofiar przemocy domowej

Jeśli zdarzyło się tak, że stali się Państwo ofiarami przemocy domowej, a także jesteście na etapie rozwodu, nasz adwokat będzie działał w Państwa interesie zapewniając indywidualne wsparcie prawne i pomagając w uzyskaniu ochrony przed przemocą. Będziemy podejmować odpowiednie kroki prawne, aby zapewnić i chronić bezpieczeństwo Klienta oraz Jego dzieci.

Ochrona praw dziecka

Nasz prawnik specjalizujący się w sprawach rodzicielskich zawsze stawia na pierwszym miejscu dobro dziecka. Będziemy dbać o to, aby w toku procesu rozwodowego jak najpełniej zapewnić ochronę praw i interesów Państwa dzieci, by udzielić wsparcia podczas rozwodu rodziców także i tym najmłodszym i jak najbardziej ograniczyć im negatywne oddziaływanie skutków rozwodu. Adwokat pomoże także w sporządzeniu umów, porozumień dotyczących opieki, a także innych kwestii związanych z wychowaniem dziecka.

Poufność i dyskrecja

Jesteśmy świadomi, że rozwód to bardzo prywatna sprawa, dlatego zapewniamy pełną poufność i dyskrecję. Państwa dane i informacje dotyczące sprawy będą traktowane w sposób odpowiedni i zgodny z obowiązującymi przepisami o ochronie danych osobowych.

Długofalowe wsparcie

Nasze usługi nie kończą się w momencie zakończenia procesu rozwodowego. Nasz zespół jest dostępny, aby odpowiedzieć na wszelkie pytania lub wątpliwości, które mogą pojawić się już po rozwodzie. Zapewniamy Państwu długofalowe wsparcie prawnie i emocjonalne, pomagając tym samym zbudować nowe życie.

Kontakt
  • Ul. Andrzeja Struga 26 lok. 23, 90-513 Łódź
  • kontakt@adwokatgorna.pl
  • +48 606 245 859
Skontaktuj się ze mną już teraz