kancelaria magdalena górna

Prawo nieruchomości

  1. Home
  2. Prawo nieruchomości

Prawo nieruchomości

adwokat magdalena górna prawo nieruchomości

Jak mogę pomóc?

Kancelaria Adwokacka Adwokat Magdalena Górna zapewnia profesjonalną analizę stanu prawnego nieruchomości, pomoc prawną w zakresie oddawania nieruchomości osobom trzecim w użytkowanie lub najem. Jako adwokat podejmuję się także egzekwowania należności z ww/ tytułu, spraw związanych z eksmisją z lokali.

Swoich Klientów jako pełnomocnik reprezentuję w procesach o roszczenia związane z ochroną własności, o naruszenie posiadania, zasiedzenie nieruchomości oraz o uwłaszczenie i zniesienie współwłasności.

Jako adwokat od prawa nieruchomości gwarantuję fachowe prowadzenie spraw w postępowaniu wieczysto - księgowym (m. in. o uzgodnienie treści księgi wieczystej z rzeczywistym stanem prawnym, dotyczącym zmiany w księdze wieczystej).

Jako Państwa pełnomocnik prowadzę m. in. sprawy o odszkodowanie z tytułu usytuowania na nieruchomości urządzeń przesyłowych, np. linii elektrycznych.

Jako adwokat pomagam także w zakresie dochodzenia odszkodowania i zapłaty kar umownych wynikających z umów deweloperskich.

Zajmuję się sporządzaniem umów tj. np. umowa najmu lokali, w tym umowa najmu okazjonalnego, umowa dzierżawy nieruchomości, a także fachowych opinii prawnych.

Wszystkie etapy postępowania

Jako Państwa adwokat prowadzę negocjacje, reprezentuję i bronię Państwa interesów w postępowaniu mediacyjnym, w postępowaniu przedsądowym, sądowym oraz egzekucyjnym.

Kontakt
  • Ul. Andrzeja Struga 26 lok. 23, 90-513 Łódź
  • kontakt@adwokatgorna.pl
  • +48 606 245 859
Skontaktuj się ze mną już teraz