kancelaria magdalena górna

Prawo rodzinne

  1. Home
  2. Prawo rodzinne

Prawo rodzinne

prawo rodzinne

Kompleksowe wsparcie w sprawach rozwodowych,
z adwokatem raźniej

Jako adwokat zajmujący się sprawami z zakresu prawa rodzinnego, zdaję sobie sprawę z tego, jak bardzo delikatną są one kwestią. Każdy rozwód czy sprawa dotycząca opieki nad małoletnimi dziećmi wiąże się ze sferą emocjonalną człowieka. To dlatego tak istotne jest, aby sprawami klienta zajął się w tych sytuacjach profesjonalista oferujący nie tylko fachową pomoc prawną, ale też obiektywną opinię i spojrzenie z dystansu. Wychodząc naprzeciw potrzebom Klienta, zapewniam kompleksowe wsparcie w sprawach rozwodowych i rodzinnych dokładając starań, aby czuł się on zawsze komfortowo. Wygranie sprawy w znacznej mierze zależy bowiem od dobrej współpracy na linii pełnomocnik – Klient i taką staram się zawsze utrzymać. Oferuję pomoc przede wszystkim na terenie Łodzi i okolic.

Rozwody, unieważnienie małżeństwa, separacje - Łódź

Jako Państwa adwokat zapewniam opiekę prawną w zakresie spraw takich jak: rozwód, unieważnienie małżeństwa, separacja. Kancelaria Adwokacka Adwokat Magdalena Górna wspiera Klientów na każdym etapie postępowania – poczynając od negocjacji przedrozwodowych, podczas których pomagam w pertraktacjach lub porozumieniu z małżonkiem, aż do prawomocnego zakończenia postępowania rozwodowego.

Alimenty

Jako państwa prawnik od rozwodów zajmuję się sprawami o alimenty w tym: o świadczenia alimentacyjne między byłymi małżonkami, o ustalenie alimentów na rzecz małoletnich dzieci, o podwyższenie alimentów, o obniżenie alimentów, o uchylenie obowiązku alimentacyjnego względem pełnoletnich dzieci, a także o alimenty od pełnoletnich dzieci na rzecz rodziców. Reprezentuję klientów w postępowaniu egzekucyjnym w powyższym zakresie.

Władza rodzicielska, kontakty z dzieckiem

Kancelaria adwokacka pomoże także Państwu w sprawach o przyznanie, pozbawienie, ograniczenie bądź zawieszenie władzy rodzicielskiej czy ustalenie kontaktów z dzieckiem. Klienci Kancelarii adwokackiej adwokata Magdaleny Górnej mogą liczyć także na profesjonalną pomoc w sprawach o ustalenie ojcostwa oraz o zaprzeczenie ojcostwa.

Podział majątku

Jako prawnik prowadzę sprawy o podział majątku wspólnego, o ustanowienie rozdzielności majątkowej i zarząd majątkiem wspólnym. To niekiedy część spraw rozwodowych, przy której najtrudniej o uzyskanie porozumienia pomiędzy byłymi małżonkami. Rola adwokata polega w tym przypadku na uzyskaniu jak najlepszych warunków dla Klienta. Zaangażowanie kancelarii i autentyczna troska o dobro Klienta to w tym przypadku bardzo ważny czynnik, który zawsze staram się oferować, świadcząc pomoc prawną w tego typu sprawach.

Opieka, kuratela

Moi klienci mogą liczyć na profesjonalną pomoc w zakresie opieki, którą ustanawia się dla małoletniego czy też osoby ubezwłasnowolnionej całkowicie oraz kurateli – w sytuacji konieczności sądowego ustanowienia ochrony osób lub praw majątkowych osób, które same nie mogą prowadzić swoich spraw.

Komfort klienta

Jako adwokat posiadaną wiedzę fachową oraz doświadczenie zawodowe łączę ze zrozumieniem potrzeb Klienta, gdyż wiem, iż w sprawach rodzinnych (np. rozwód, władza rodzicielska, opieka nad dzieckiem) jest ono szczególnie ważne. W przypadku tego typu postępowań empatia i wsparcie ze strony prawnika może być równie istotne jak oferowana przez niego pomoc merytoryczna. Dzięki kompleksowym usługom adwokackim, miłej atmosferze oraz przyjaznemu wnętrzu mojej kancelarii postępowania z zakresu prawa rodzinnego staną się mniej uciążliwym doświadczeniem.

Uzyskanie pożądanego rezultatu w zakresie tak delikatnych spraw, jakimi są rozwody czy inne postępowania z zakresu prawa rodzinnego zwykle wymaga doskonałej komunikacji i zaufania między prawnikiem a Klientem. W swoim działaniu zawsze staram się zapewniać warunki, które sprzyjają owocnej współpracy, co ma szansę przełożyć się na pomyślne zakończenie sprawy oraz zapewnia Klientowi wysoki poziom komfortu psychicznego. Kancelaria Adwokacka Adwokat Magdalena Górna z siedzibą w Łodzi posiada motto: Państwa problem – moje wyzwanie. Podejmuję się spraw o różnym charakterze. Zapraszam do kontaktu.

Kontakt
  • Ul. Andrzeja Struga 26 lok. 23, 90-513 Łódź
  • kontakt@adwokatgorna.pl
  • +48 606 245 859
Skontaktuj się ze mną już teraz