kancelaria magdalena górna

UREGULOWANIE DZIEDZICZENIA

  1. Home
  2. UREGULOWANIE DZIEDZICZENIA

UREGULOWANIE DZIEDZICZENIA

adwokat magdalena górna prawo cywilne

PROFESJONALNA POMOC W UREGULOWANIU DZIEDZICZENIA

Kancelaria Adwokacka Adwokat Magdalena Górna oferuje wysokiej jakości usługi prawne w zakresie spraw spadkowych. Zrozumienie i uregulowanie procesu dziedziczenia po zmarłym bliskim może być skomplikowane, dlatego celem naszej kancelarii adwokackiej jest zapewnienie Państwu profesjonalnej, kompleksowej i skutecznej pomocy prawnej oraz wsparcia na każdym etapie rozwiązywania spraw spadkowych. Jak wynika z praktyki - zatrudnienie doświadczonego adwokata specjalizującego się w sprawach spadkowych jest kluczowe, aby zapewnić właściwą reprezentację i obronę Państwa praw i interesów. Zespół kancelarii posiada wiedzę i doświadczenie w dziedzinie prawa spadkowego, nasze działania ukierunkowane są na osiągnięcie sprawiedliwego i zgodnego z prawem rozstrzygnięcia. Rozumiemy, że sprawy spadkowe mogą być trudne pod kątem emocjonalnym i prawnie skomplikowane. Dlatego nasza kancelaria adwokacka w Łodzi jest gotowa, aby pomóc Państwu w uregulowaniu dziedziczenia w sposób sprawiedliwy i zgodny z prawem. Zapraszamy do kontaktu już dziś, aby umówić się na spotkanie i omówić swoją sytuację. Niezależnie od złożoności Państwa sprawy spadkowej Kancelaria Adwokacka Adwokat Magdalena Górna będzie dążyć do osiągnięcia najlepszego dla Państwa rozwiązania. W naszej kancelarii adwokackiej Klienci nie boją się pytać, a my nie obawiamy się wyzwań i skomplikowanych sytuacji prawnych. Nasz adwokat do spraw spadkowych będzie Państwa wspierał, chronił Państwa prawa i pomagał przejść przez ten często niełatwy proces z pewnością i spokojem. Oferujemy szeroki zakres usług związanych ze sprawami spadkowymi.

Doradztwo prawne

Rozpoczynamy od indywidualnych konsultacji, podczas których adwokat wysłucha Państwa i udzieli rzetelnych porad prawnych dotyczących dziedziczenia. Będziemy analizować Państwa sytuację prawną oraz dokumentację np. testament, akty notarialne i inne istotne dla sprawy – tak, aby zapewnić Państwu jasność co do przysługujących Wam praw i możliwości.

kancelaria magdalena górna prawo cywilne

Sporządzanie testamentów

Adwokat pomoże Państwu w sporządzeniu testamentu, który będzie zgodny z obowiązującymi aktualnie przepisami prawnymi i uwzględni wszystkie Państwa interesy oraz życzenia dotyczące podziału majątku po śmierci. Będziemy zapewniać Państwu kompleksowe doradztwo, abyście mogli dokonać świadomego i zgodnego z prawem rozrządzenia testamentowego.

Postępowanie spadkowe

adwokat będzie reprezentował Państwa w postępowaniu spadkowym przed sądem. Zobowiązujemy się dbać o to, aby Państwa prawa do dziedziczenia zostały należycie uwzględnione i chronione. Pomożemy Państwu m. in. w: dokonaniu zgłoszenia spadku, inwentaryzacji majątku spadkowego, ustaleniu prawidłowego kręgu spadkobierców oraz należytym uregulowaniu podziału majątku.

Spory dotyczące spadku

jeśli w sprawie występują spory dotyczące dziedziczenia, Kancelaria Adwokacka Adwokat Magdalena Górna będzie działać w Państwa interesie i reprezentować Państwa od początku aż do zakończenia sprawy - w negocjacjach, mediacjach lub przed sądem dążąc do osiągnięcia rozwiązania, które jest zgodne z Państwa prawami i oczekiwaniami.

Ochrona praw małoletnich spadkobierców

jeśli w krąg spadkobierców wchodzą dzieci, Kancelaria Adwokacka Adwokat Magdalena Górna zatroszczy się także o ich interesy. Będziemy dbać o to, aby zabezpieczyć majątek i zapewnić odpowiednią pieczę nad nieletnimi zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.

kancelaria magdalena górna prawo cywilne

Umowy o dział spadku

jeśli spadkobiercy zdecydują się na zgodny podział majątku spadkowego, nasza kancelaria adwokacka pomoże Państwu w sporządzeniu umowy między spadkobiercami o dział spadku. Będziemy chronić Państwa interesy uwzględniając prawa i oczekiwania Stron.

Zmiany w testamentach i umowach o dziedziczenie

gdy zachodzi potrzeba zmiany czy aktualizacji testamentu lub umowy o dziedziczenie, nasz adwokat od prawa spadkowego służy pomocą. Będziemy doradzać w zakresie wprowadzenia zmian, a także zapewnimy sporządzenie nowych dokumentów - zgodnie z Państwa aktualnymi życzeniami i potrzebami.

Postępowanie w sprawach testamentowych

jeżeli zachodzi konieczność ustalenia ważności testamentu lub rozstrzygnięcia sporu dotyczącego interpretacji testamentu, nasza kancelaria adwokacka w łodzi będzie Państwa reprezentowała, analizowała dokumenty testamentowe, pomagała w gromadzeniu niezbędnych dowodów. Państwa adwokat z Kancelarii Adwokackiej Adwokat Magdalena Górna będzie działać w Państwa interesie, aby zapewnić wykonanie testamentu zgodnie z wolą spadkodawcy.

Rezygnacja z dziedziczenia

jeśli z jakiegoś powodu Klienci naszej kancelarii chcą zrezygnować z dziedziczenia lub przekazać innym osobom swój udział przypadający na podstawie dziedziczenia, adwokat specjalizujący się w prawie spadkowym skutecznie pomoże także w dokonaniu odpowiednich formalności i przygotowaniu niezbędnych dokumentów.

Sporządzanie umów darowizny

gdy Klienci kancelarii chcą przekazać swój majątek jeszcze za życia innym osobom w formie darowizny, nasz adwokat od spraw cywilnych pomoże Państwu w sporządzeniu umowy darowizny. Będziemy dbać o to, aby umowa ta była zgodna z prawem, chroniła Państwa interesy i w pełnym wymiarze realizowała Państwa wolę.

Doradztwo w planowaniu dziedziczenia

adwokat z naszej kancelarii specjalizujący się w sprawach spadkowych pomoże Państwu w planowaniu dziedziczenia, tak abyście mogli zapewnić przyszłość swojej rodzinie i bliskim. Będziemy analizować Waszą sytuację majątkową i wspólnie opracujemy strategię, która uwzględni cele i potrzeby Klientów powierzających sprawy naszej kancelarii.

Postępowanie egzekucyjne i windykacyjne

zdarza się, że po przeprowadzeniu sprawy spadkowej osoba trzecia nie wykonuje swojego zobowiązania, odmawia przekazania należnego majątku. W przypadku trudności z wyegzekwowaniem swoich praw do dziedziczenia - uzyskaniem przedmiotów lub praw wchodzących w skład spadku nasz adwokat do spraw spadkowych zainicjuje prowadzenie działań egzekucyjnych i windykacyjnych oraz będzie reprezentował Państwa we wszczętych postępowaniach w powyższym zakresie w celu dochodzenia praw Klientów kancelarii i zapewnienia realizacji Państwa interesów w zakresie dziedziczenia.

Kontakt
  • Ul. Andrzeja Struga 26 lok. 23, 90-513 Łódź
  • kontakt@adwokatgorna.pl
  • +48 606 245 859
Skontaktuj się ze mną już teraz