kancelaria magdalena górna

Współpraca

  1. Home
  2. Współpraca

Współpraca

kancelaria magdalena górna

Współpraca, kompleksowość i najwyższa jakość świadczonych usług

Kancelaria Adwokacka Adwokat Magdalena Górna współpracuje z zaprzyjaźnionymi specjalistami z zakresu finansów, bankowości, wyceny, lekarzami, psychologami, kryminologami, kryminalistykami, agencjami detektywistycznymi, notariuszami oraz komornikami sądowymi.

Jako Państwa adwokat duży nacisk kładę na precyzję w działaniu oraz fachowość i kompleksowość usług prawnych. Niezmiernie ważna jest dla mnie ich najwyższa jakość oraz satysfakcja Klienta. Uczona doświadczeniem pracę mojej Kancelarii udoskonalam zatem poprzez wykorzystanie opinii specjalistów w swoich dziedzinach, bowiem prawo doskonale uzupełnia się i tworzy nierozerwalną więź np. z psychologią, detektywistyką, kryminologią czy też kryminalistyką. Niekiedy dopiero spojrzenie przez pryzmat tych dziedzin pozwala na stuprocentowe zabezpieczenie interesów klienta oraz prowadzenie sprawy zwieńczone sukcesem.

Skuteczność

Kompleksowe usługi prawne na najwyższym poziomie merytorycznym przy wykorzystaniu specjalistycznej wiedzy z dziedziny prawa gwarancją zwieńczenia sprawy sukcesem.

Zaangażowanie

Zaangażowanie oraz zindywidualizowane podejście do każdej z prowadzonych spraw w połączeniu z wiedzą oraz doświadczeniem - dla Państwa wygrana sprawa, dla mnie zaś satysfakcja zawodowa.

Pasja

Nić porozumienia łącząca adwokata z Klientem przy wykonywaniu zawodu z pasją, dynamizmem i zaangażowaniem receptą na rozwiązanie każdego problemu oraz wyjście z najcięższej opresji.

adwokat magdalena górna

Współpraca na wielu płaszczyznach

W życiu codziennym prawo (patrząc przez pryzmat spraw, z jakimi trafiają do mnie Klienci) jest dziedziną, która niezwykle często przeplata się m. in. z psychologią czy medycyną. O ile ta pierwsza zastosowanie znajduje najczęściej w sprawach rozwodowych - ułatwia rozstrzyganie o podstawowych kwestiach z nimi związanymi (takimi jak: rozwód bez orzekania o winie, rozwód z orzekaniem o winie, alimenty, władza rodzicielska, kontakty z dziećmi) lub w sprawach o zadośćuczynienie (również dla rodzin, które doznały krzywdy wskutek śmierci osoby najbliższej), o tyle szeroko rozumiana medycyna znajduje zastosowanie m.in. w sytuacjach dotyczących odszkodowania (np. z tytułu wypadku, uszkodzenia ciała, uszczerbku na zdrowiu) czy też niepoczytalności, zaburzeń psychicznych (psychiatria). W sprawach karnych niezwykle cenię sobie współpracę z kryminalistykami oraz kryminologami. Specjaliści z zakresu finansów pomogą w zakresie wyceny (w tym wyceny wartości znaku towarowego i marki), ogłoszenia upadłości, kalkulacjach i uzasadnianiu wartości utraconych korzyści. Skuteczną egzekucję wierzytelności ułatwi kancelaria komornicza.

adwokat magdalena górna

Ius est ars boni et aequi.

Prawo jest sztuką tego, co dobre i słuszne. Celsus
Kontakt
  • Ul. Andrzeja Struga 26 lok. 23, 90-513 Łódź
  • kontakt@adwokatgorna.pl
  • +48 606 245 859
Skontaktuj się ze mną już teraz